Akademia Rodzica

Jak wielu rodziców ma często pytania odnośnie do wychowania, strategii postępowania z dzieckiem, wyboru swojej drogi w towarzyszeniu i wspieraniu dzieci. Bycie rodzicem to bardzo piękna, ale też trudna rola. Nikt nie jest do niej nigdy tak naprawdę przygotowany, bo każde dziecko, każda sytuacja są inne…

Akademia Rodzica to miejsce, gdzie cyklicznie odbywają się warsztaty dotyczące rodzicielstwa, wychowania oraz rozwoju dziecka i rodziny. To miejsce, gdzie siadamy w kręgu i wspieramy się wzajemnie, dzieląc się pytaniami i wątpliwościami, gdzie zdobywamy wiedzę. To co jest pewne w byciu rodzicem, to to, że dziecko nas rozwija. Pozwólmy zatem sobie na ten rozkwit i korzystamy ze wsparcia!

Jest takie powiedzenie, że „potrzebna jest cała wioska, aby wychować jedno dziecko”.

Całkowicie się z tym zgadzam! Zapraszam więc do Wioski zwanej Akademią Rodzica, gdzie wspólnie będziemy czerpać siłę i wiedzę, a wszystko po to, by było nam lepiej, byśmy lepiej rozumieli siebie i swoje dzieci, byśmy byli bardziej pewni siebie i tego, co słuszne, ale byśmy też byli po prostu sobą – ze swoją miłością, wiedzą, niewiedzą czy gorszymi dniami. Nie zamykajmy się w roli perfekcyjnego rodzica, uczmy się siebie nawzajem, korzystając z tego, że towarzyszenie małemu człowiekowi to najcudowniejszy moment w życiu, choć zarazem bardzo, bardzo, bardzo trudny.

Warsztaty odbywają się w Rawiczu i we Wrocławiu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja drogą e-mailową.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszam do kontaktu!

Po drugiej stronie lustra

Klub mam

Co to są emocje